Nakładki na komodę

Nakładki na komody Ikea do przewijania

Gdy organizujesz kącik do przewijania to wszystko, co niezbędne chcesz mieć pod ręką. Jednym z najważniejszych akcesoriów w pokoju niemowlaka, jest wygodny i funkcjonalny przewijak. Mając już komodę na ubrania, nie warto inwestować w kolejny mebel. Stworzyliśmy nakładkę, którą wystarczy nałożyć na swoją komodę i w ten sposób, oszczędzając miejsce w pokoju, powstanie wielofunkcyjna komoda z przewijakiem. 

Nakładka na komodę to wygodne i bezpieczne przewijanie

Nakładka dzięki bocznym deskom ograniczającym zapewnia dziecku bezpieczeństwo, które dla przyszłych rodziców jest priorytetowe. Twoje dziecko będzie leżeć bezpiecznie i wygodnie w trakcie ubierania czy przewijania. Dodatkowo nakładka pozostawia dużo wolnego miejsca na blacie, na którym można ustawiać inne akcesoria do przewijania. Nakładki są łatwe w montażu i w każdej chwili można je zdjąć, bez uszkadzania komody. 

Jaką nakładkę na komodę wybrać?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz nakładki o różnych szerokościach. 

Jeżeli zależy Ci na nakładce, której głównym zadaniem będzie stabilizacja miękkich lub twardych przewijaków, sprawdź standardowe nakładki o wymiarach wewnętrznych 50x70 cm

Kolejną opcją jest szeroka nakładka na komodę. Jej rama obejmuje cały blat komody, co pozwala na dowolne ułożenie maty do przewijania i artykułów higienicznych, a przy tym ogranicza ich spadanie z komody. 

Ostatnia z naszych nakładek to nakładka z blendą. Oprócz standardowego rozmiaru ramy, która mieści klasyczne przewijaki, nakładka ma zamontowaną długą blendę maskującą. Dzięki niej zwiększa się powierzchnia blatu, a przestrzeń między komodą i ścianą staje się niewidoczna.

Nasze nakładki pasują na popularne komody Ikea takie jak: Malm, Hemnes, Brimnes, KoppangSongesand, Kullen oraz Idanas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl